Ogłoszenia na XXIX niedzielę zwykłą (16.10.2022r.)

1. Dziś 16 października, przypada 44 rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Tego dnia obchodzimy kolejny Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”. Modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.

2. W naszej parafii po Mszy o 9.30 i 11.00 sprzedajemy papieskie kremówki w cenie 5 zł. (kupione w cukierni po 3,5 zł) Dochód ze sprzedaży przeznaczony na organizację wyjazdów dla dzieci i młodzieży.

2. Spotkania dla dzieci komunijnych z 4 kl. wraz z rodzicami po mszy o godz. 11.00.

3. Z ostatniego liczenia wiernych wyszło, że tydzień temu uczestniczyło we mszy 749 osób w tym 422 kobiet oraz 327 mężczyzn. (To około 20%)  Do komunii przystąpiło 385 osób (w tym 217 kobiet i 168 mężczyzn).

4. Za tydzień 23.10. będziemy przeżywali niedzielę misyjną. O życiu i pracy na misjach w Kenii, Tanzanii i na Wybrzeżu Kości Słoniowej opowiedzą nam młode małżeństwa z fundacji Boże Atelier, która współpracuje z Siostrami Orionistkami z Afryki. Po mszy świętej będą zbierane ofiary które zostaną przeznaczone na rzecz dzieci z misji sióstr Orionistek.
5. Dziękujemy wszystkim grupom z  tego tygodnia za prowadzenie rozważań i modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszamy od pon. do pt. na godz. 16.30., a w sobotę na 17.30  na wspólne nabożeństwa. W piątki dodatkowo zapraszamy dzieci na godz. 16.00. na wspólny różaniec połączony z konkursem.

6. Zbliża się 1 listopada. Coraz liczniej odwiedzamy groby naszych bliskich. Prosimy o zachowanie porządku na cmentarzu. Przypominamy, że jest wyznaczone miejsce na składowanie śmieci zielonych, nie wrzucamy ich do kontenera. Jest tez półeczka na stare znicze, które inni mogą jeszcze wykorzystać. Pamiętajmy też o modlitwie za zmarłych.

7.  Bóg zapłać za ofiary. Gość Niedzielny,

8. Intencje

Comments are closed