XXXII Niedziela Zwykła Rok C  ( dn. 6.11.2022 r.)

  1. Szybko upłyną miesiąc październik, miesiąc różańcowy. Dziękujemy wszystkim grupom i wspólnotom z parafii, które włączyły się w prowadzenie modlitwy różańcowej i rozważań.
  2. Podziękowanie także za pomoc w organizacji Mszy św. na cmentarzu 1 XI br. Dla P. Edwardowi Rumińskiemu – za nagłośnienie Mszy św. na cmentarzu, Orkiestrze gminno – parafialnej pod batutą p. Ryszarda Karczewskiego
  3. Niedziela adoracyjna – po sumie wystawienie NS oraz Koronka do BM za naszych zmarłych.
  4. W najbliższy piątek 11 XI – Święto Niepodległości. Msze św. o 8.00, 10.00 i 17.00. O 9.30 z przed Urzędu Gminy wyruszy pochód na Mszę św., który zatrzyma się na modlitwę przed pomnikiem Poległych i Pomordowanych. O 10.00 Msza w  intencji naszej Ojczyzny. Od godz.11.00 zapraszamy na  Przegląd Piosenki Religijnej i Patriotycznej.
  5. Pan Organista od wtorku rozpoczyna roznoszenie opłata. W tygodniu odwiedzi Małomin, Suminek i Koziróg Leśny.
  6. W środę po mszy wieczorowej zapraszam na kolejne spotkanie grupy modlitewno- biblijnej. Spotkanie otwarte dla wszystkich chętnych na plebanii.
  7. Za tydzień po mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci komunijnych (3 kl.) wraz z rodzicami. Za 2 tyg. dla klas 4 do Komunii Generalnej.
  8. Zakończono prace ocieplające gliniany strop na plebanii. (na powierzchni 200 m2 zakonserwowano i wzmocniono belki, położono wełnę termoizolacyjną o grubości 30 cm. Koszt materiałów i pracy to 63 960 zł.) Bóg zapłać za ofiary na tace gospodarcze.
  9. Za tydzień po Mszy o 16.00 nabożeństwo za dusze w czyśćcu cierpiące. Zapraszamy do wspólnej modlitwy
  10. Bóg zapłać za ofiary. Gość Niedzielny. Intencje

Comments are closed