1.  Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Uleczyć tęsknotę”. W tym roku modlitwą i darem serca chcemy wspomóc cierpiących chrześcijan na Ukrainie. Zbiórka do puszek na Fundusz Organizacji „Kościół w potrzebie” na koniec każdej Mszy św.

2. Po świętach zatroszczmy się o porządek na cmentarzu. Śmieci plastikowe, zużyte znicze, wyrzucamy do kontenera, stare chryzantemy bez doniczek, odpady zielone bez worków prosimy składać w wyznaczonych miejscu, tam gdzie jest baner z napisem dla odpadów BIO, Półeczka na stare dobre znicze to nie miejsce wyrzucania zniczy. Chcemy mieć porządek na cmentarzu wspólnie o ten porządek dbajmy i zwracajmy sobie uwagę. Cmentarz to miejsce święte i nasze wspólne dobro.

3. Dziś spotkanie dla dzieci komunijnych z klas 3 wraz z rodzicami po mszy św. o godz. 11.00. Za tydzień spotkanie dla dzieci z klas 4 wraz z rodzicami.

4. Po Mszy o 16.00 nabożeństwo za dusze w czyśćcu cierpiące. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5, W środę dn. 16.11 nabożeństwo do błog. Honorata po Mszy wieczorowej.

6. W czwartek spotkanie rady duszpasterskiej o godz.18.00.na plebanii.

7.  Za tydzień Niedziela Chrystusa Króla, w czasie kazań wysłuchamy Listu pasterskiego nowego Bpa naszej diecezji – bpa Szymona Stułkowskiego, a po Mszy o godz.16.00 nabożeństwo do św. Szarbela.

8. Pan Organista w tygodniu odwiedzi z opłatkiem – Koziróg Rzeczny, Julkowo i Marianki

8. Bóg zapłać za ofiary na tacę i do puszek , polecamy Gościa

9. Intencje na kolejny tydzień.

Comments are closed