1. W II niedzielę adwentu rozpoczynamy czas duchowych ćwiczeń rekolekcyjnych. Prowadzi je ks. Rafał Grzelczyk, proboszcz z Węgrzynowa. Plan w gablocie ogłoszeń oraz w intrenecie. Wykorzystajmy dobrze ten czas dla odnowienia i umocnienia więzi z Panem Bogiem i bliźnimi. Spowiedź w poniedziałek i wtorek w czasie każdej Mszy św.
  2. Msze św. Roratnie w rekolekcje o godz. 8.30, w pozostałe dni powszednie o godz. 7:00, w piątki o 17.00. dla dzieci.
  3. Dzisiejsza niedziela jest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Modlimy się w intencji naszych braci i sióstr, zwłaszcza z krajów dawnego Związku Sowieckiego. Ofiary do puszek będziemy zbierać za tydzień.
  4.  W święto Niepokalanego Poczęcia 8.12. ze szczególną uwagą wpatrujmy się w Maryję, która jest najpiękniejszym wzorem adwentowego oczekiwania. W tym dniu nabożeństwo zwane “Godziną łaski dla świata”. U jego początków są objawienia Matki Bożej Róży Duchownej we włoskim Montichiari. Od godziny 12.00 do 13.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do osobistej modlitwy.
  1. W tym dniu zapraszamy także na wystawę pt. “TWARZE ŻYWEJ SZOPKI W MARCELLANO” do GOKu w Tłuchowie – w godz. 15-20. Autora ks. Darka Kowalewskiego z Włoch będziemy gościli na Mszy o godz. 17.00 , o 18.00 spotkanie autorskie w Ośrodku Kultury.
  2. Dziękujemy za słodycze do koszyczka przy ołtarzu, które na święta Bożego Narodzenia przekażemy dla dzieci z Placówki Opiekuńczej w Lipnie.
  3. Można nabywać świece Caritas na stół Wigilijny. Cena świec to 10 i 15 zł. 
  4. Pan Organista w tygodniu odwiedzi z opłatkiem – Tłuchówek oraz Tłuchowo.
  5. Bóg zapłać za ofiary, Gość niedzielny. Intencje na kolejny tydzień

 

Comments are closed