1. Trzecia niedziela Adwentu to niedziela Gaudete czyli radości. Nasza radość wynika z faktu dobrze przeżytych rekolekcji, odbytej spowiedzi, zrobionych dobrych postanowień, przebaczenia, naszego duchowego odnowienia. Za te dobre owoce dziękujemy Bogu, a także ks. Rafałowi.
  2. Tydzień temu w niedzielę był Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ofiarami do puszek po Mszy św. możemy wesprzeć naszych braci z Ukrainy.
  3. Dziś po mszy św. o 16.00. nabożeństwo za dusze w czyśćcu cierpiące, za tydzień do św. Szarbela. W piątek 16.12 nabożeństwo do błog. Honorata po Mszy porannej. O godz. 17 zapraszamy na roraty dzieci.
  4. W najbliższy czwartek po mszy wieczorowej spotkanie grupy modlitewno- biblijnej. Zapraszamy wszystkich chętnych na plebanię.
  5. Proszę o zgłoszenia osób chorych z naszych rodzin potrzebujących spowiedzi i komunii św. przed świętami. Zgłoszenia do przyszłej niedzieli. W poniedziałek 19.12. będziemy chorych odwiedzać.
  6. Pamiętajmy aby nie parkować przy kościele w miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych. (jeśli nie mamy takich uprawnień)
  7. Za tydzień po Mszy o 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Spotkania do I i II komunii 8 i 15 stycznia.
  8. Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00. na początku Mszy świętej harcerze przekażą nam Betlejemskie Światło Pokoju. Jeśli chcemy to światełko zabrać ze sobą do domu to weźmy ze sobą lampiony.
  9. Po świętach odbędzie się kolejny Memoriał Szachowy im. ks. Wincentego Borkowskiego. Za tydzień więcej szczegółów.
  10. Bóg zapłać za ofiary, Gość niedzielny. Intencje na kolejny tydzień

 

Comments are closed