1. Pan Jezus zaprasza nas dziś w Ewangelii, abyśmy byli solą ziemi i światłem świata. Niech udział w niedzielnej Eucharystii na nowo rozpali w nas ducha głębokiej wiary i da siłę do dawania świadectwa w naszej codzienności.

2. Dziękujemy za obecność w naszej parafii siostrom ze Zgromadzenia  Sióstr Służek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej z Płocka. Dziękujemy za wspólną modlitwę, świadectwo życia poświęconego Bogu  i przybliżenie nam postaci błogosławionego Honorata Koźmińskiego. Polecamy naszą parafię modlitwie sióstr.

3. W sobotę 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. To miejsce zasłynęło z licznych nawróceń i uzdrowień. We wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w naszych modlitwach osobistych o chorych i cierpiących, którzy żyją wśród nas.

4. Za dwa tygodnie w sobotę 18.02 organizujemy wyjazd do Lasek i Niepokalanowa, miejsc związanych z błog. Prymasem Wyszyńskim oraz św. Maksymilianem Kolbe. Koszt 50 zł.

5. Bierzmowanie w naszej parafii w sobotę 18 marca o godz.11.00. Będziemy wtedy gościć ks. Biskupa Szymona Sułkowskiego, nowego ordynariusza diecezji płockiej.

6. Bóg zapłać za ofiary z 2.02 – 524 zł z przeznaczeniem na wsparcie zakonów kontemplacyjnych oraz za ofiary z dzisiejszej tacy.

7. Polecamy Gościa Niedzielnego, intencje.

Comments are closed