1. Najważniejszym zadaniem w świętym czasie Wielkiego Postu jest nasze nawrócenie. Chodzi o nawrócenie we wszystkich wymiarach naszego życia osobistego, rodzinnego i społecznego. Potrzeba nam w tym czasie wiele pokory i silnej wiary w Boże miłosierdzie.
  2. W naszym nawracaniu się pomagał nam wczoraj dzień pokutny, dziś kazania naszych kapłanów gości (oraz piękna oprawa muzyczna zespołu z Przasnysza).
  3. Dziś na godz. 14.00 zapraszamy do GOKu na koncert grupy z Przasnysza pt. Ojczyzna w Ogniu. (Koncert jest poświęcony pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.) Wstęp wolny.
  4. Gorzkie żale dziś po mszy o 16.00, w czwartek 16 dnia miesiąca po mszy wieczorowej nabożeństwo do błogosławionego Honorata.
  5. Za tydzień 4 niedziela Wielkiego Postu. W sobotę na mszy o godz.18.00 poświęcimy orant kolory różowego, który tej niedzieli używamy w liturgii.
  6. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.00 wspólne spotkanie komunijne rodziców dzieci z klas III i IV. Nabożeństwo Gorzkich żali za tydzień będzie po Mszy św. o godz.8.00. Na tej mszy nie będzie kazania.
  7. Po Mszy św. o 16.00 w 3 niedzielę miesiąca nabożeństwo do św. Szarbela, dodatkowo połączone z namaszczeniem olejem św. Szarbela.
  8. Zbiórka ofiar do puszek w minioną niedzielę na potrzeby misji wyniosła 812 zł. Bóg zapłać! Dziękujemy też za słodkie dary składane do koszyczka, dla dzieci z ośrodka w Lipnie.
  9. Jeśli osoby zbierające na kwiaty do Grobu Pańskiego jeszcze nie odebrały listy to są do odbioru w zakrystii albo w kancelarii parafialnej.
  10. Bóg zapłać za ofiary, Gazety, Baranki, intencje

 

Comments are closed