1. Druga niedziela Wielkanocna to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Warto przypomnieć słowa Św. Jana Pawła II „Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście! To zadanie powierzam wam, drodzy bracia i siostry, Kościołowi w Krakowie i w Polsce oraz wszystkim czcicielom Bożego miłosierdzia. Bądźcie świadkami miłosierdzia!”.
  2. Rozpoczynamy także Tydzień Miłosierdzia. Do 2012 roku ten Tydzień obchodzony był w październiku, a od 2013 rozpoczyna się on w drugą niedzielę Wielkanocy, w święto Miłosierdzia Bożego. Doświadczając miłosierdzia Bożego, sami powinniśmy być miłosierni dla naszych sióstr i braci.
  3. Msza św. o godz. 11.00 z udziałem motocyklistów na rozpoczęcie sezonu z prośbą o Boże błogosławieństwo i bezpieczną jazdę.
  4. Po mszy św. o 16.00 w 3 niedzielę m-ca nabożeństwo do św. Szarbela z namaszczeniem olejem św. Szarbela.
  5. W czwartek po mszy wieczorowej spotkanie grupy bibljno – modlitewnej na plebanii (godz.18.30).
  6. W piątek po mszy wieczorowej spotkanie rady duszpasterskiej na plebanii (godz.18.30).
  7. W sobotę o godz.15.00 spotkanie dla lektorów na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
  8. Przyszła niedziela to tzw. Niedziela Biblijna, która rozpocznie kolejny XV Tydzień Biblijny.
  9. Za tydzień 23.04 po Mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci z rodzicami z klas komunijnych. Za 2 tyg 30.04. spotkanie komunijne dla dzieci z klas IV.
  10. W poniedziałek wielkanocny na WSD zebraliśmy 1892 zł.

11.Bóg zapłać za ofiary,  polecam Gościa niedzielnego, intencje

Comments are closed