1. Przeżywamy dziś trzecią niedzielę wielkanocną. Ten czas nieustannie zaprasza nas do radości płynącej z wiary w Chrystusa Zmartwychwstałego. W kościele w Polsce rozpoczął się XV Tydzień Biblijny pod hasłem „Wierzę w Kościół Ojca, Syna i Ducha Świętego.” Gorąco zachęcamy w tym czasie przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.
  2. Po Mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci z rodzicami z klas III. Za tydzień 30.04. spotkanie komunijne dla dzieci z klas IV.
  3. Po mszy św. o 16.00 w 4 niedzielę m-ca nabożeństwo w intencji naszych rodzin.
  4. W czwartek o godz.19.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi ks. dr Jose Maniparambil z Indii, charyzmatyczny kapłan i ceniony biblista.
  5. W weekend majowy 1.05 w poniedziałek (godz.10.00 – 16.00) organizujemy rajd rowerowy. Planujemy jechać do Skępego, tam pomodlimy się nabożeństwem majowym w sanktuarium,. potem grill i powrót do Tłuchowa. Zgłaszamy się w zakrystii albo kancelarii.
  6. Jeśli organizujemy majowe przy kapliczkach lub figurkach w naszych wioskach można to zgłosić i my duszpasterze z chęcią w miarę możliwości będziemy odwiedzali i uczestniczyli w tych majowych. ( najlepiej o godz.19.00. lub później).
  7. Ofiara na kościół 100 zł – od p. Jan i Henryka Sobieszek
  8. Bóg zapłać za ofiary na tacę, polecamy Gościa niedzielnego, intencje

 

 

Comments are closed