1. Nasza parafia przezywa dziś szczególną uroczystość – na sumie grupa 38 dzieci po raz pierwszy przystąpi do 1 Komunii św. i w pełni będzie uczestniczyć we Mszy św. Życzymy dzieciom oraz ich rodzinom obfitego Bożego błogosławieństwa. Zapraszamy na tzw. Biały Tydzień na msze św. o godz.18.00.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz na sumie uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. klas IV. Próby do II Komunii we wtorek i czwartek po Mszy wieczorowej. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę od godz.9.00 do 10.00.
  3. W kościele zakończyły się prace nad zainstalowaniem odsłuchu i poprawieniem nagłośnienia na chórze. Koszt z materiałami (kable, mikrofony, kolumienka, puszki, listwy) oraz robocizną to 2300 zł. Pod koniec maja, po białym tygodniu klas IV, rozpoczniemy prace nad częścią ogrodzenia wokół kościoła, która będzie poddana piaskowaniu i malowaniu.
  4. W ostatni piątek odbyły się w hali sportowej XI Mistrzostwa Parafii w Tenisie Stołowym

W kategorii młodszej (SP) dziewcząt :

I m. Nadia Grączewska

II m. Roksana Siecińska,

III m. Aleksandra Zarzycka

W kategorii młodszej (SP) chłopców:

I m. Bartosz Kościesza                                  

II m  Wiktor Blonkowski                                                                   

III m. Wiktor Warsicki

W kategorii starszej (PSP) kobiet :

I m. Sylwia Nodolska

II m. Oliwia Jankiewicz

W kategorii starszej (PSP) panów:

I m. Sebastian Popławski

II m. Marcin Jankowski

III m. Robert Urbański              

Gratulujemy wygranym oraz wszystkim uczestnikom. Trzeba podkreślić  wysoki poziom i piękną sportową atmosferę turnieju. Jednocześnie dziękujemy dyrekcji SP w Tłuchowie oraz wszystkim zaangażowanym nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w organizacji turnieju. Na początku wakacji planujemy turniej w piłkę nożną.

  1. W sobotę 17 czerwca pielgrzymka do Św. Lipki i Wilczego Szańca. Koszt autobusu i zwiedzania Wilczego Szańca 120 zł. Zapisy w kancelarii i w zakrystii.
  2. W ostatnią sobotę maja 27.05 w sobotę (godz.10.00 – 15.00) kolejny „spacer” rowerowy. Jedziemy do Żurawinka przez Choceń i powrót do Tłuchowa.
  3. Dziękujemy za wspólne majowe przy figurce w Obrębie oraz Turzy Wilczej. We wtorek o 19.30 majowe w Kamieniu Kmiecym. Zapraszamy!
  4. Dziś w 2 niedzielę m-ca po mszy o 16.00 nabożeństwo majowe w połączeniu z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące.
  5. Bóg zapłać za ofiary, polecam Gościa , intencje

 

Comments are closed