1. Podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się pięknego, uroczystego i bezpiecznego przeżycia uroczystości Bożego Ciała, – dziękuję raz jeszcze rodzinom wraz z osobami wspierającymi za przygotowanie ołtarzy procesyjnych, druhom strażakom, policji, asyście procesyjnej, orkiestrze (która za miesiąc ma swój jubileusz), lektorom, ministrantom, dziewczynkom komunijnym, wszystkim śpiewającym, oraz parafianom i gościom za wspólną modlitwę i piękne świadectwo wiary.
  2. Dziś jeszcze Msza św. polowa o godz. 14.00 przy figurce w Kamieniu Kmiecym z prośbą o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników oraz o potrzebny deszcz. Po Mszy o 16.00 modlitwa nabożeństwem czerwcowym za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. We wtorek 13.06. kolejne nabożeństwo fatimskie w połączeniu z nabożeństwem czerwcowym, 0 17.30 różaniec, zakończony litanią do NSPJ , po Mszy św. procesja.
  4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, zapraszam asystę procesyjną, poświęcenie wianków i ziół. Po mszy wieczorowej zapraszamy na spotkanie grupy bibljno – modlitewnej na plebanii (godz.19.00).
  5. W najbliższy piątek UROCZYSTOŚĆ Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę, wspomnienie Niepokalanego Seca NMP.
  6. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, o godz.13.00 poświęcimy odnowioną figurę w Sulkowie Rzecznym.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy także na kolejny wyjazd rowerowy do Mokowa. Ruszamy o godz. 17.00, na miejscu modlitwa, zwiedzanie i poczęstunek. Powrót ok.21.00.
  8. Na Boże Ciało powróciło ogrodzenia kościoła (11 przęseł) które było poddane renowacji. (piaskowaniu i malowaniu proszkowemu) Podziękowania dla wszystkich pomagających w ponownym założeniu.

9. Wyjazd dla dzieci które mają większość niedzielnych karteczek będzie w poniedziałek 26.06 do Torunia. W ramach wyjazdu: Jump Arena czyli Trampoliny, warsztaty piernikarskie, zwiedzanie sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji oraz MacDonald. W tym tygodniu ustalimy listę nagrodzonych dzieci oraz rodziców którzy mogą jechać.

  1. Do puszek tydzień temu na świątynię Opatrzności Bożej zebraliśmy 442 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę na tacę i do puszek. Z naszych wspólnych ofiar można zrobić bardzo dużo.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, intencje mszalne.

Comments are closed