1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszystkich czcicieli Najświętszego Serca zapraszam do modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych po Mszy Św. Wieczorowej.
  2. Po mszy o 11.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, o godz.13.00 poświęcimy odnowioną figurę w Sulkowie Rzecznym.
  3. W piątek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny. 
  4.  W piątek o godz. 8.00 msza św. na zakończenie roku szkolnego. Będziemy dziękować dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i zdrowe wakacje. Dzień wcześniej w czwartek zapraszamy od  godz. 17,30  do spowiedzi św. na zakończenie Roku Szkolnego.
  5.  Wyjazd dla dzieci w poniedziałek 26.06 do Torunia o godz.8.20.. Jadą dzieci które uzbierały w ciągu roku min 30 karteczek. W ramach wyjazdu: Trampoliny, kino, zwiedzanie oraz MacDonald.  Mogą też jechać mamy dzieci z klas pierwszych.
  6.  Od lipca w kościele porządek wakacyjny – msze św. o 9,11 i 16.00. Sobotnia Msza o 18.00 z niedzieli pozostaje.
  7.  W sobotę 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi
  8.  Stowarzyszenie 11 Grupy Operacyjnej NSZ zaprasza serdecznie w także w najbliższą sobotę około godz. 18.00 do spotkania przy tablicy pamiątkowej w Kamieniu Kotowym do wspólnej modlitwy i spotkania. Będzie okazja zobaczyć zabytkowe i historyczne pojazdy i mundury.
  9.  Dziś o 17.10 wyjazd rowerowy do Mokowa. Serdecznie zapraszamy zapisane osoby.
  1. Bóg zapłać za ofiary na tace, polecam Gościa , intencje

 

Comments are closed