1. KOMUNIKAT WYŻSZEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO W PŁOCKU

Rektorat WSD w Płocku informuje, że dnia 3 lipca 2023 r. o godz. 10.00 odbędzie się pierwszy termin egzaminów wstępnych dla kandydatów do WSD w Płocku. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej (wsdplock.pl) oraz na seminaryjnym Facebooku  W okresie podejmowania ważnych decyzji życiowych przez wielu młodych ludzi, otoczmy ich naszą modlitwą i dodajmy odwagi szczególnie tym, którzy odkrywają głos powołania do służby kapłańskiej i pragną pójść za Jezusem.

Płock, dnia 16 czerwca 2023 r. Ks. Marek Jarosz     Rektor WSD

2. Rozpoczął się czas wakacji. Wszystkim korzystającym z odpoczynku szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy odpoczynku oraz bezpiecznych i dobrych przygód w tym czasie. Przypominamy że nie robimy wakacji od modlitwy i niedzielnej Mszy św.

  1. Od przyszłej niedzieli w kościele porządek wakacyjny – msze św. o 9,11 i 16.oraz sobotnia Msza o 18.00. W tygodniu Msze św. odprawiamy na przemian. rano w poniedziałek, środę i piątek, na wieczór we wtorek, czwartek i piątek. Podobnie działa kancelaria parafialna. Warto zapisać sobie nr telefonu do parafii.. 798 571 925

4. Wyjazd dla dzieci w poniedziałek 26.06 do Torunia o godz.8.20.. W ramach wyjazdu: Trampoliny, kino, zwiedzanie oraz MacDonald. Jeśli ktoś posiada zabiera skarpetki antypoślizgowe. Dla innych dzieci , które nie jadą w zakrystii słodkie nagrody pocieszenia.

5. We wtorek nasza parafia przeżywa tzw. Dzień eucharystyczny w godz.12-19.00. Zapraszamy parafian na wyznaczone godziny. Szczegóły w gablocie oraz na stronie internetowej.

6. Nabożeństwo pierwszo piątkowe po Mszy wieczornej o godz.18.00, nabożeństwo pierwszo sobotnie po Mszy porannej. W przyszłą niedzielę 1 niedziela miesiąca, zapraszam asystę procesyjną, dziewczynki do sypania, druhów strażaków.

  1. Bóg zapłać za ofiary na tace, polecam Gościa , intencje

 

Comments are closed