1. Dziś przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego. Ta Niedziela oficjalnie kończy okres  Bożego Narodzenia. Od jutra w liturgii rozpoczyna się tzw. okres zwykły. Jednak w naszej tradycji przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego (zwanego świętem Matki Bożej Gromnicznej)
  2. W pierwszą niedzielę miesiąca po mszy o 11.00 wystawienie NS i litania do Matki Bożej.
  3. Dziś po Mszy o godz.11.00 spotkania do I komunii. Za tydzień 14.01 po Mszy o 16.00 spotkanie dla grupy kandydatów do bierzmowania za 2 tygodnie 21 stycznia spotkanie do II komunii.
  4. Za tydzień zapraszamy na koncert kolęd. Przed sumą od 10.30 do 11.00 pokolędują dzieci ze Studia Piosenki przy GOK, na Mszy oprawę muzyczną będzie miał Chór Vena, a na koniec zaprasza nas na 30 minutowy koncert zespół Gospel.
  5. Podziękowania dla wszystkich którzy pomogli w organizacji Orszaku Trzech Króli 6.01:

– Orkiestry gminno-parafialnej. Druhów strażaków, dla osób grających trzech króli i św. Rodzinę, za śpiewy pana organisty, (za bryczkę i konie pana kościelnego). Podziękowania dla Pani Małgosi i Wioli oraz ks. Radka odpowiedzialnych za Jasełka oraz dla dzieci za piękną grę i śpiewy. Bóg zapłać wszystkim uczestnikom orszaku za udział i świadectwo wiary. Należymy do grona 873 miejsc w Polsce i świecie gdzie odbył się Orszak.

  1. X Memoriał Szachowy im Ks. Wincentego Borkowskiego

I miejsce ponownie Krzysztof Kozakiewicz.

II Marcel Zieliński ,  III Bartosz Więcławski  ,  IV Hubert Wysiński  

  1. Dziękuję za ofiarność naszych parafian – 1893 zł ( więcej o 155 zł ) ze św. Szczepana na WSD. Na cele misyjne z Trzech Króli podamy za tydzień.
  2. Bóg zapłać za ofiary na Kościół z kolędy z zakończonego tygodnia:
  3. Bóg zapłać za ofiary na tacę, Gość Niedzielny, Intencje na kolejny tydzień.
  4. Porządek kolędy w dniach 8-15.01.

 

 

Comments are closed