Kandydaci do bierzmowania, bierzmowanie odbędzie się 1️⃣6️⃣ MARCA 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ tj. w sobotę i zostanie udzielony przez bp. Mirosława Milewskiego w godzinach popołudniowych (bliżej bierzmowania podamy dokładną godzinę). 😁😁
Garść pozostałych informacji: 😊
1️⃣ Na spotkaniu w lutym:
➡obowiązkowo przynieść deklaracje – te osoby, które jeszcze mi nie oddały deklaracji, ewentualnie metrykę chrztu, jeśli ktoś miał chrzest w innej parafii niż nasza !!!;
➡️ podanie do bierzmowania – wzór znajduje się w linku zamieszczonym w komentarzu;
➡️ te osoby, które mają mało podpisów, a chcą przystąpić do bierzmowania, będzie dodatkowa praca pisemna, którą przekażę na spotkaniu w lutym;
➡️ na końcu indeksu znajduje się opinia katechety, proszę o taką opinię od swoich katechetów. Jeśli są jakieś problemy, czy ktoś nie chodzi na religię, to proszę już o indywidualne podejście do mnie i porozmawianie !!!
2️⃣ Składka na bierzmowanie w wysokości 50 zł (za to zostaną zakupione krzyże dla was, kwiaty jako podziękowanie dla biskupa i dar od bierzmowanych dla parafii – paschał). Pieniądze można już wpłacać do mnie – ks. Radosława.
Jeśli są jakieś pytania to proszę indywidualnie do mnie napisać lub po mszy podejść.

Comments are closed