1. W piątek mszą św. pogrzebową pożegnaliśmy naszego organistę śp. Kazimierza Chojnackiego, który pracował w parafii 26 lat. To nagła i niespodziewana strata dla jego rodziny i naszej parafii. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu w naszych osobistych modlitwach.
  2. Ojciec Święty Franciszek ustanowił III Niedzielę Zwykłą – Niedzielą Słowa Bożego. Jej celem jest jak wyraził się papież – wzrost znajomości Pisma Świętego. Zachęcamy do osobistej lektury i modlitwy przy pomocy Słowa Bożego. Przy tej okazji zapraszamy też na spotkania biblijne w naszej parafii. Najbliższe w lutym po kolędzie.
  3. Wszystkim drogim babciom i dziadkom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, sił i wielu Bożych łask.
  4. Dziękujemy Pani dyr. Wioli za Tłuchowskie kolędowanie w niedzielę 14.01. w naszym kościele. Dziękujemy wszystkim występującym solistom młodszym i starszym, Chórowi Vena oraz zespołowi Gospel Soul za piękny czas wspólnej modlitwy poprzez śpiew kolęd.
  5. Po Mszy o godz.11.00 spotkanie do II komunii.
  6. Za tydzień koncert kolędowy naszej orkiestry 28.02 na sumie o godz.11.00 – delikatna prośba, aby docenić naszych muzyków i zostać dłużej na koncercie. !!!
  7. Bóg zapłać za ofiary na Kościół z kolędy z zakończonego tygodnia
  8. Bóg zapłać za ofiary na tacę, Gość niedzielny, Intencje na kolejny tydzień.

Comments are closed