1. Na Mszy św. o godz.11.00 oprawę muzyczną i koncert na zakończenie będzie miała nasza orkiestra gminno-parafialna. Wyrazem naszej wdzięczności za ich piękne granie, wkładane serce i trud przygotowania niech będzie nasza obecność.
  2. W piątek 2.02 będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, Tego dnia na liturgię przynieśmy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok, a zwłaszcza w chwilach trwogi i cierpienia, przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów, który nieustannie oświeca drogi naszego życia. Msze św. o godz. 8, 10 i 17.00.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo w piątek o 16.30, w sobotę po Mszy porannej.
  4. Za tydzień o godz.14.00 odbędzie się w GOKu kolejna już Gala Tłuchowianin Roku 2023 oraz wręczymy Srebrne Pióro. Goście specjalni uroczystej Gali to zespół Gospel Joy oraz aktor Marcin Słabowski. Serdecznie zapraszamy wszystkich o udziału.
  5. Bóg zapłać za ofiary na Kościół z kolędy z zakończonego tygodnia
  6. Przed nami ostatni tydzień odwiedzin duszpasterskich. Rodziny które z różnych losowych przyczyn nie mogły przyjąć księdza po kolędzie mogą umówić się indywidulanie na wizytę kolędową (telefonicznie, albo w zakrystii lub w kancelarii parafialnej).
  7. Bóg zapłać za ofiary na tacę, Gość niedzielny, Intencje na kolejny tydzień

Comments are closed