1. Pan Jezus w dzisiejszej Ewangelii daje nam przykład porannej modlitwy, która daje mu siłę do pracy i moc w głoszeniu Królestwa Bożego. Niech udział w niedzielnej Eucharystii rozpali w nas na nowo pragnienie codziennego spotkania z Bogiem na osobistej modlitwie.
  2. W pierwszą niedzielę miesiąca po sumie wystawienie NS i wspólna modlitwa.
  3. Dziś o godz.14.00 w GOKu Gala Tłuchowianin Roku 2023 oraz wręczenie Srebrnego Pióra. Goście specjalni uroczystej Gali to zespół Gospel Joy oraz aktor Marcin Słabowski. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  4. W czwartek spotkanie grupy biblijnej. Zapraszamy po mszy wieczornej. 
  5.  Za tydzień 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. To miejsce zasłynęło z licznych nawróceń i uzdrowień. W ten dzień obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy i otaczajmy troską naszych chorych i cierpiących, którzy są wśród nas.
  6.  Za tydzień po Mszy o godz.11.00 spotkania do 2 komunii, a po mszy o 16.00 obowiązkowe spotkanie dla grupy kandydatów do bierzmowania. Za 3 tygodnie 25 lutego po feriach spotkanie do I komunii. (Bierzmowanie w naszej parafii w sobotę 16 marca, którego udzieli ks. Bp Mirosław Milewski).
  7.  W przyszłą niedzielę 11.02. o godz.14.30 spotkanie na plebanii dla panów zainteresowanych wspólnotą Rycerz św. Jana Pawła II. Zapraszamy serdecznie. 
  8.  Bóg zapłać za ofiary na budowę Sanktuarium BM w Płocku 2461 zł oraz na wsparcie zakonów kontemplacyjnych z 2.02 – 757 zł. 
  9. Bóg zapłać za ofiary na Kościół z kolędy z ostatnich dni.
  10.  W środę 31.01 zakończyliśmy kolędę. Wszystkim rodzinom dziękujemy za serdeczne i gościnne przyjęcie. Szczegółowe sprawozdanie z kolędy i prac materialnych pod koniec lutego w ramach kazania.
  11.  Polecamy Gościa Niedzielnego, intencje.

 

Comments are closed