1. Przeżywamy dziś trzecią niedzielę wielkanocną. Ten czas nieustannie zaprasza nas do radości płynącej z wiary w Chrystusa Zmartwychwstałego. W kościele w Polsce rozpoczął się XVI Tydzień Biblijny pod hasłem „Powołani do wspólnoty”. Gorąco zachęcamy w tym czasie przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego. W czwartek po mszy wieczorowej spotkanie grupy biblijnej na plebanii (godz.18.30).
  2. Dziś po Mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci z rodzicami z klas III. Za 2 tyg. 28.04. spotkanie komunijne dla dzieci z klas IV.
  3. Po mszy św. o 16.00 nabożeństwo w intencji dusz czyścowych.
  4. We wtorek po mszy wieczorowej nabożeństwo do błog. Honorata oraz spotkanie rady duszpasterskiej na plebanii (godz.18.30) a w piątek o godz.18.30 spotkanie rady gospodarczej na plebanii. Serdecznie zapraszam.
  5. Za tydzień na sumie msza św. z udziałem motocyklistów na rozpoczęcie sezonu z prośbą o Boże błogosławieństwo i bezpieczną jazdę. I również za tydzień po mszy św. o 16.00 w 3 niedzielę m-ca nabożeństwo do św. Szarbela z namaszczeniem olejem św. Szarbela.
  6. Dnia 1.05 w środę (godz.10.00 – 14.00) rozpoczynamy sezon rowerowy. Na początek trasa łagodna i sprawdzona do Matki Bożej Żurawińskiej. Pomodlimy się nabożeństwem majowym,. potem grill i powrót do Tłuchowa. Zgłaszamy się w zakrystii albo kancelarii.
  7. Ofiara anonimowa na remonty na kościół 100 zł. Dziękujemy
  8. W dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego włączyło się 12 osób .
  9. Bóg zapłać za ofiary na tacę, polecamy Gościa niedzielnego, intencje

 

 

 

Comments are closed