ZAPROSZENIE NA UROCZYSTOŚCI ZYGMUNTOWSKIE 2024

 

  1. W środę rozpoczniemy maryjny miesiąc – maj. W naszym kościele nabożeństwa majowe będą w dni powszednie po mszy wieczorowej, w 1 niedzielę maja po sumie. Zachęcamy również do odmawiania nabożeństw majowych w domach, przy kapliczkach i krzyżach w naszych wioskach.
  2. Po Mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci z rodzicami z klas IV, po mszy o 16.00 nabożeństwo w intencji naszych rodzin.
  3. W najbliższy piątek nabożeństwa pierwszo piątkowe po mszy porannej i pierwszo sobotnie po mszy wieczorowej. Za tydzień niedziela adoracyjna, zapraszamy asystę procesyjną na sumę i zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  4. Drugiego maja przypada doroczny Dzień Polonii oraz Dzień Flagi Narodowej. Modlitwą ogarniemy rodaków żyjących poza granicami naszej Ojczyzny. Nie zapomnijmy też o wywieszeniu flag, by w ten sposób zademonstrować nasze przywiązanie do barw narodowych i naszej Ojczyzny.
  5. W piątek 3 maja będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, jednocześnie to 233 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym dniu Msze św. o 8.00 i 16.00. Uroczystości patriotyczne rozpoczną się o godz. 10.00 modlitwą przy pomniku w centrum Tłuchowa, potem procesyjnie przejdziemy pod pomnik powstańców styczniowych i dalej pod pomnik św. Floriana na naszym cmentarzu. O godz. 11.00 Msza św. w Źródłach.

6..  W  czwartek po mszy wieczorowej zapraszamy na spotkanie grupy biblijnej na plebanii (godz.18.30).

  1. Zbiórka na rajd rowerowy w środę 1.05. o 9.50 przed kościołem. Dobrze jest zabrać kamizelkę odblaskową. Składka na grilla 5 zł.
  2. Bóg zapłać za ofiary na tacę, polecamy Gościa niedzielnego, intencje

Comments are closed