1 . W środę rozpoczęliśmy maj – miesiąc maryjny.  Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po mszy wieczorowej, Zachęcamy również do odmawiania nabożeństw majowych w domach, przy kapliczkach i krzyżach w naszych wioskach.  

  1. Dziś niedziela adoracyjna, zapraszamy asystę procesyjną na sumę i zachęcamy do wspólnej modlitwy nabożeństwem majowym.

  2. W przyszłą niedzielę 12.05. obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz na sumie uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Ławki będą zajęte dla dzieci oraz rodziców. Próby do I Komunii w poniedziałek i piątek o godz. 16.30. Spowiedź komunijna dla dzieci i rodziców w sobotę od godz. 9.30.

  3. Próby do II Komunii we wtorek i czwartek o godz. 19.00.

  4. We wtorek 30.04. odbyły się w hali sportowej XII Turniej Tenisa Stołowego o puchar parafii. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i w sposób szczególny zwycięzcom poszczególnych kategorii. Dziękujemy dyrekcji SP w Tłuchowie oraz wszystkim zaangażowanym nauczycielom wychowania fizycznego z Tłuchowa i Mysłakówka za pomoc w organizacji.

W kategorii Szkoła Podstawowa:

 Wśród dziewcząt:

I miejsce – Dominika Pawłowska

II miejsce – Julia Rosińska

III miejsce – Nadia Grączewska

Wśród chłopców:

I miejsce – Mateusz Pszczoła

II miejsce – Wiktor Blonkowski

III miejsce – Wiktor Warsicki

W kategorii Open:

 Kobiet:

I miejsce – Sylwia Nadolska

II miejsce – Marta Dąbrowsk

Mężczyzn

I miejsce – Sebastian Popławski

II miejsce – Marcin Jankowski

III miejsce – Sylwia Nadolska

  1. W środę 1 maja w pierwszym tegorocznym spacerze rowerowym wzięło udział ponad 100 osób. Dziękuję wszystkim za udział. Szczególne podziękowania za przygotowanie grilla dla ekipy p. Grzegorza Jabłońskiego oraz dla wykonawcy chleba i ciasta drożdżowego p. Wioli Waszkowskiej.
  2. We wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków dziękujemy oraz wyrażamy wyrazy szacunku i uznania strażakom za ich trudną oraz ofiarną pracę, profesjonalizm podczas działań i prowadzonych akcji ratowniczych. Druhny i druhowie jesteście nam bardzo potrzebni, bo służycie ratowaniu życia, zdrowia i mienia. Składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa z okazji Dnia Strażaka i niech św. Florian czuwa nad Wami i zawsze ochrania.
  3. Bóg zapłać za ofiary, polecam Gościa , intencje

Comments are closed