1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, którą dziś przezywamy pomaga nam lepiej zrozumieć zapewnienie Jezusa: Idę do Ojca przygotować wam miejsce. Żyjemy nadzieją, że kiedyś wszyscy dzięki naszej wierze spotkamy się w niebie w domu Ojca.
  2. . Nasza parafia przezywa szczególną uroczystość – na sumie dzieci z klas III po raz pierwszy przystąpi do 1 Komunii św. i w pełni będzie uczestniczyć we Mszy św. Życzymy dzieciom oraz ich rodzinom obfitego Bożego błogosławieństwa. Zapraszamy na tzw. Biały Tydzień na msze św. od poniedziałku do piątku o godz.18.00.
  3. W poniedziałek 13 maja pierwsze nabożeństwo do M. B. Fatimskiej. O godz. 17.30 –Różaniec i majowe, następnie Msza św. i procesja z figurą M. Bożej. ( Niestety figura przy przenoszeniu w czasie prac dekoracyjnych uległa zniszczeniu, od 6 .05 mamy zakupioną w Częstochowie nową figurę ( koszt 2800 zł). 
  4. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w tym dniu także uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. klas IV. Próby do II Komunii we wtorek i czwartek po Mszy wieczorowej o godz. 19.00. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek od godz. 18.00.
  5. Dziś w 2 niedzielę m-ca po mszy o 16.00 nabożeństwo majowe w połączeniu z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące.
  6. Dziękujemy za ofiary anonimowe – 500 zł i 150 zł na figurę Matki Bożej Fatimskiej.
  7. Od poniedziałku do środy trwały prace konserwatorskie firmy Wojdrenia nad naszymi zabytkowymi organami Mistrza Dominika Biernackiego. W ostatnim dniu była obecna także pani kierownik delegatury WUOZ we Włocławku. Pozytywnie oceniła trwające prace.
  8. Bóg zapłać za ofiary na tacę, polecam Gościa , intencje

 

Comments are closed