1. W Kościele obchodzimy uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Prawda, że Bóg jest w trzech osobach – Ojca, Syna i Ducha Świętego – jest jedną z największych tajemnic wiary chrześcijańskiej.
 2. 2. Dziś 26.05. mamy także piękny Dzień Mamy. Niech Najświętsza Maryja Panna, patronka tego miesiąca, nieustannie wyprasza naszym mamom potrzebne łaski, szczególnie miłości oraz Bożego błogosławieństwa. Zmarłe mamy polecamy Bożemu miłosierdziu.
 3. W najbliższy czwartek będziemy przeżywać uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o 9.00 i główna msza św. o godz. 11.00. Procesja będzie szła tradycyjną trasą Zapraszamy do wspólnej modlitwy asystę procesyjną, dzieci komunijne, druhów strażaków, orkiestrę oraz wszystkich parafian. (w czasie uroczystości Bożego  Ciała będę dziękował Panu Bogu za 25 lat kapłaństwa)
 4. We wtorek na 18.30 zapraszamy dziewczynki z klasy 3 i 4 na próbę sypania kwiatków.                                       
 5. Przy okazji Bożego Ciała zadbajmy o odpowiednie dekoracje naszych domów – nie tylko na trasie procesji. Udekorujmy nasze domy, ale przede wszystkim otwórzmy Jezusowi nasze serca, aby mógł tam królować.
 6. W piątek po Bożym Ciele gościmy w parafii pielgrzymkę z osiołkami udającą się do Dobrzynia nad Wisłą .
 7. Zapraszam do udziału w ostatnich już w tym tygodniu nabożeństwach majowych. Od soboty nabożeństwa czerwcowe po mszy wieczornej.
 8. Dziękujemy za wspólne majowe w piątek przy figurce w Sulkowie Rzecznym.
 9. Bóg zapłać za ofiary 200 zł i 100 zł na cele gospodarcze oraz 100 zł na figurę MBF.
 10. Za tydzień 1 niedziela czerwca – po sumie adoracja i procesja, zapraszamy do wspólnej modlitwy asystę procesyjną, dzieci komunijne, druhów strażaków.
 11. Dziś w 4 niedzielę m-ca po mszy o 16.00 nabożeństwo w intencji rodzin.
 12. Bóg zapłać za ofiary na tacę, polecam Gościa Niedzielnego, intencje
 13. W sobotę 3.06 jesteśmy zaproszeni na Dzień Rodziny od godz.14.00 do 19.00 na Stadion Gminny. Na wiele różnych atrakcji zaprasza dyrekcja, rada rodziców PSP w Tłuchowie oraz Stowarzyszenie Sercem Malowane.

 

Comments are closed