1. Podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się pięknego, uroczystego i bezpiecznego przeżycia uroczystości Bożego Ciała, – Dziękuję poszczególnym osobom, rodzinom wraz z wszystkimi pomagającymi za przygotowanie pięknych ołtarzy procesyjnych, druhom strażakom, policji, asyście procesyjnej, orkiestrze, lektorom, ministrantom, dziewczynkom komunijnym, wszystkim śpiewającym, oraz parafianom i gościom za wspólną modlitwę i piękne świadectwo wiary. Dziękuję także za wszelkie życzenia, dobre słowo, modlitwę w mojej intencji, oraz kwiaty i wszelkie prezenty z okazji srebrnego jubileuszu.
  2. Dziś w pierwszą niedzielę czerwca przeżywamy Święto Dziękczynienia. (Od 2008r.) Dziękujemy naszemu Ojcu w niebie za dar odkupienia, za wolną Ojczyznę, a sobie wzajemnie za wszelkie gesty dobroci, życzliwości, pomocy i wsparcia.
  3. Po Sumie z racji 1 niedzieli m-ca – po wystawienie NS, litania do NSPJ oraz procesja.
  4. Wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy do modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych w dni powszednie po Mszy Św. wieczorowej.
  5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, zapraszam asystę procesyjną, poświęcenie wianków i ziół. Po mszy wieczorowej zapraszamy na spotkanie grupy bibljno – modlitewnej na plebanii (godz.19.00).
  6. W najbliższy piątek UROCZYSTOŚĆ Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę, wspomnienie Niepokalanego Seca NMP.
  7. Za tydzień Msza św. polowa o godz. 13.00 w Tłuchówku z prośbą o Boże błogosławieństwo w pracy rolników oraz o potrzebny deszcz.
  8. W przyszłą sobotę zapraszamy na kolejny wyjazd rowerowy do Kurowa. Ruszamy o godz. 10.00, na miejscu modlitwa, zwiedzanie i poczęstunek. Powrót ok.15.00.
  9. Dzieci które mają wszystkie lub prawie wszystkie karteczki niedzielne w nagrodę mają wycieczkę pod koniec czerwca. Szczegóły będą przekazane w najbliższym czasie.
  10. Bóg zapłać za ofiary na tacę oraz anonimową ofiarę – 500 zł na kwiaty do kościoła.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, intencje mszalne.

 

 

Comments are closed