1. Rozpoczął się czas wakacji. Wszystkim korzystającym z odpoczynku szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy bezpiecznego i dobrego odpoczynku. Przypominamy że nie robimy wakacji od modlitwy i niedzielnej Mszy św.
 2. W parafii porządek wakacyjny – msze św. w niedzielę o 9,11 i 16.oraz sobotnia Msza o 18.00. W tygodniu Msze św. odprawiamy na przemian. rano w poniedziałek, środę i piątek, na wieczór we wtorek, czwartek i piątek. Podobnie działa kancelaria parafialna. (Warto zapisać sobie nr telefonu do parafii.. 798 571 925 )
 3. W dniu 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby jak najlepiej wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny. Zmarłych polecamy NSPJ.
 4. W poniedziałek 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi
 5. We czwartek nasza parafia przeżywa tzw. Dzień eucharystyczny. Zapraszamy na adorację od godz. 10 do 17.30. Zapraszamy parafian na wyznaczone godziny lub w dogodnym dla siebie czasie. Szczegóły w gablocie oraz na stronie internetowej. W czasie wakacji zapraszamy też na adoracje NS w czwartki od 17 do 17.30.
 6. W sobotę 29 czerwca, przypada uroczystość świętych Piotra i Pawła. W tym dniu taca tzw. świętopietrze przeznaczona jest na utrzymanie bazyliki świętych w Rzymie. To także dzień patronalny pana kościelnego Pawła. Życzymy dużo zdrowia, mało kłopotów i zawsze dobrego humoru.
 7. Za tydzień 30.06. od 14 na stadionie Dzień Tłuchowa, zapraszamy do udziału.
 8. Zachęcamy do zapisywania się na 43 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Udział w niej to piękna przygoda oraz wiele dobra duchowego, dlatego już teraz gorąco zachęcamy do udziału. Przewodnikiem naszej grupy będzie ks. Radek 😊 Można także pielgrzymować duchowo, w zakrystii otrzymamy specjalne modlitewniki pielgrzyma duchowego.
 9. Wróciła po renowacji puszka do komunii św. Dziękujemy rodzinie Rafała i Joanny Różańskich z Warszawy za ofiarę na ten cel.
 10. Ks. Proboszcz w darze za 25 lat kapłaństwa zakupił i ofiarował dla Parafii kielich wraz z pateną. (na sumie zostanie poświęcony wraz z odnowioną puszką).
 11. Bóg zapłać za anonimową ofiarę 200 zł na cele gospodarcze.
 12. Nowy numer Apostoła.
 13. Bóg zapłać za ofiary na tace, polecam Gościa , intencje

Comments are closed