1. W czwartek nasza parafia przeżywała Dzień eucharystyczny. Dziękuję wszystkim parafianom którzy włączyli się do wspólnej modlitwy. Dziękuję za każdą modlitwę, cichą adorację, za wypraszanie potrzebnych łask dla naszej parafii, naszych rodzin, dzieci, młodzieży, za chorych,  o dobrą pogodę. Niech dobre owoce tej modlitwy rozleją się na całą parafię. 
  2. W tym tygodniu nabożeństwo pierwszo piątkowe po Mszy wieczornej o godz.18.00, nabożeństwo pierwszo sobotnie po Mszy porannej. W przyszłą niedzielę 1 niedziela miesiąca, zapraszam asystę procesyjną oraz druhów strażaków.
  3. W czwartki wakacyjne zapraszamy na adorację od godz.17.00 do 17.30.
  4. Zachęcamy do zapisywania się na 43 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można także pielgrzymować duchowo, w zakrystii otrzymamy specjalne modlitewniki pielgrzyma duchowego. Apele pielgrzymkowe będą jak w tamtym roku.
  5. Bóg zapłać za anonimową ofiarę 130 zł na cele gospodarcze.
  6. Bóg zapłać za ofiary na tacę, zachęcam do czytania prasy katolickiej
  7. Przeżywamy Dzień Ziemi Tłuchowskiej. Zapraszamy od 14.00 wszystkich mieszkańców do udziału.
  8. Intencje mszalne na ten tydzień.

Comments are closed