1. Na progu Wielkiego Postu niech towarzyszy nam duch pokuty i pragnienie przemiany serc. Wyjątkowy charakter Wielkiego Postu wyraźmy poprzez nasz udział w nabożeństwach pasyjnych. Na nabożeństwo drogi krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 16.30. W każdy piątek Wielkiego Postu za udział w drodze krzyżowej, a także w każdą niedzielę za udział w nabożeństwie gorzkich żali można uzyskać odpust zupełny.
  2. W czasie WP w ramach wielkopostnych postanowień możemy składać słodkości do koszyczka z przeznaczeniem dla dzieci z Ośrodka Opiekuńczo -Wychowawczego w Lipnie.
  3. W sobotę 2.03 organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Ołtarzewa. Koszt wyjazdu to 40 zł. Zapisy u księży w zakrystii albo kancelarii. Jeszcze 20 miejsc.
  4. Rekolekcje wielkopostne od 4 niedzieli WP czyli 10-12 marca. Prowadzi o. Karmelita Mariusz Płuciennik.
  5. Za tydzień w ramach kazań sprawozdanie z kolędy i prac materialnych w naszej parafii, za tydzień po mszy o 11.00 spotkanie komunijne dla dzieci z klas III,
  6. Ofiary anonimowe 700 zł na różaniec procesyjny oraz 5 000 zł. (na remont organistówki) Bóg zapłać.
  7. Zapraszamy chętne osoby do pomocy w zbiórce na kwiaty do Grobu Pańskiego 2024 r.
  8. Po Mszy o 16.00. nabożeństwo do św. Szarbela.
  9. Z tyłu na stoliczku Modlitewnik wielkopostny.
  10. Bóg zapłać za ofiary na tacę. Gazety, intencje