1. W Kościele powszechnym przeżywamy niedzielę Ad Gentes– Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Naszymi modlitwami obejmujemy tych, którzy głoszą Ewangelię na krańcach ziemi. Zbiórką ofiar do puszek możemy wesprzeć pracę misyjną.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo w piątek po mszy wieczornej i w sobotę po Mszy porannej.
  3. Spotkanie grupy biblijnej w najbliższy czwartek po Mszy wieczornej na plebani.
  4. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Przypomina on o roli, jaką Żołnierze Niezłomni odegrali na drodze do odzyskania przez Polskę niepodległości. Dziękując za ich postawę i bohaterstwo jednocześnie polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu. W tym dniu dla naszych uczniów ze szkoły w Tłuchowie oraz Mysłakówku koncert w GOKu poświęcony pamięci „Żołnierzy Wyklętych” pt. „Ojczyzna w Ogniu”.
  5. W sobotę 2.03 wyjazd o godz. 9.00 z parkingu przy kościele na Misterium Męki Pańskiej do Ołtarzewa. Powrót około 19.00.
  6. Zapraszamy osoby chętne do pomocy w zbiórce na kwiaty do Grobu Pańskiego 2024 r. W zakrystii lista na zbiórkę.
  7. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie / próbę za tydzień po mszy o godz. 11.00.
  8. W tym tygodniu w naszej diecezji odbywa się peregrynacja relikwii błog. rodziny Ulmów, która zginęła ratując i pomagając Żydom w czasie II wojny światowej. Zachęcamy do udziału w zaplanowanych wydarzeniach, Najbliżej nas jutro 26.03. Msza św. w sanktuarium MB w Sierpcu o godz.18.00.
  9. W dniu wczorajszym 24.02.2024 r. nowy organista zrezygnował z pracy w naszej parafii.
  10. Bóg zapłać za ofiary na tacę, gazety , intencje

Comments are closed