1. W dzisiejszej Ewangelii Pan Jezus wyrzuca przekupniów i robi porządki w świątyni. Dla nas najważniejszym zadaniem w świętym czasie Wielkiego Postu jest zrobienie porządków w naszym sercu i w naszym życiu. Potrzeba nam w tym czasie wiele pokory i silnej wiary w Boże miłosierdzie.
  2. Pomocą w naszym nawracaniu się są rekolekcje wielkopostne, które rozpoczniemy już za tydzień. Prowadzi o. Karmelita Mariusz Płuciennik. Rekolekcje maryjne pt. „Oto Matka Twoja”. W trakcie rekolekcji możliwość przyjścia szkaplerza oraz poświęcimy nowy różaniec procesyjny. Plan rekolekcji.
  3. Zbiórka ofiar do puszek na potrzeby misji tydzień temu wyniosła 677 zł. Bóg zapłać! Dziękujemy też za słodkie dary składane do koszyczka, dla dzieci z ośrodka w Lipnie.
  4. Dziękuję za pomoc w zbiórce na kwiaty do Grobu Pańskiego. Z Kłobukowa Michałkowa zebrano 460 zł. z Kamienia Kmiecego – 647 zł. , z Kozirogu Rzecznego – 625 zł, Z Suminka 340, z Jasieńia Kolonii 230 zł, z Turzy Nowej 130 zł
  5. Pan Paweł rozprowadza czekoladowe baranki na stół wielkanocny w cenie 8 zł. Kupując Baranki wspieramy wiele wartościowych akcji prowadzonych przez Caritas.
  6. Parafia ogłasza konkurs na Rodzinną Palemkę Wielkanocną. Powinna być wykonana samodzielnie. (nie kupiona). Do oceny liczą się walory estetyczne, kolorystyka, rodzaj oraz ilość materiału, nawiązanie do miejscowych tradycji. Mamy czas do Niedzieli Palmowej. Trzy pierwsze i najładniejsze będą nagrodzone. Rozstrzygnięcie konkursu w święta Wielkanocne.
  7. Wczoraj odbyła się pielgrzymka do Szymanowa do Matki Bożej Jazłowieckiej oraz uczestniczyliśmy w Misterium Męki Pańskiej w Ołtarzewie.
  8. Po sumie próba do bierzmowania.
  9. Bóg zapłać za ofiary, Gość Niedzielny (10 zł) i dodatek (12 zł)
  10. Intencje na nowy tydzień
  11. Ministranci w rozgrywkach rejonowych 1 miejsce.

Comments are closed